"Kaynak Dil" ile "Hedef Dil"in yerini değiştir
Çevir
Kaynak Metni Seslendir
Kaynak Metnin Seslendirmesini İndir
Metinleri Sil
Çevrilmiş Metni seslendir
Çevrilmiş Metnin Seslendirmesini İndir
Çeviriyi Kopyala

Türkçe İngilizce Çeviri

türkçe ingilizce çeviri

Dünyada milyarca insanın ortak dil olarak kullandığı İngilizce önem derecesi ilk sırada yer alan dillerin başında yer almaktadır. ABD, Britanya, Avustralya gibi ülkelerde ana dil olarak kabul edilen evrensel bir dil olan İngilizce Cermen kökenlidir ve 26 harften meydana gelmektedir. Resmi kayıtlara göre dünyada 2 milyar insanın kullandığı bir dil olan İngilizce özellikle ikinci dünya savaşından sonra Amerika Birleşik Devletleri'nin güçlenmesi ile daha fazla kullanım alanına ulaşmayı başarmıştır. Bu bağlamda hemen çevir sitelerinin sayısında ciddi artışlar olmuştur.


Çince ve İspanyolcadan sonra resmi olarak en çok konuşulan diller arasında 3. sırada yer alan İngilizce en çok konuşulan diller arasında ise 1. sırada yer almaktadır. Ülkemizde Türkçe İngilizce çeviri en çok ihtiyaç duyulan dil çiftidir. Dil bilgisi ve telafuzu bakımından da oldukça kolay bir dil olan İngilizceyi çok kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. Dünyanın en çok konuşulan dili olmakla birlikte evrensel iletişimin anahtarı da olan İngilizce dili, günümüzde çok sayıda iş sektöründe kullanılıyor ve akademik bilgiye erişmenin birincil koşulu olarak kabul ediliyor.


Hız, profesyonellik ve kalite bir arada İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri

İngilizceyi Türkçeye çevirme hizmetimizin başladığı ilk günden bu yana müşteri odaklı prensiplerimizden asla vazgeçmedik. Dile, konuya ve kültüre hâkim uzman kadromuzla bireysel ve kurumsal iş ortaklarımızın maddi manevi zarara uğramasını engelliyoruz. En iyi tercüme büroları arasında yer alan ofisimiz tercüme ve redaksiyon işlemleriniz için 7/24 hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen deneyimli kadromuzun profesyonel çevirilerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, bizimle iletişime geçmek.


Türkçe metni İngilizceye çevirme doğru yapılmadığında yanlış anlaşılmalara dolayısıyla ciddi maddi – manevi kayıplara sebep olur. Bu noktada doğru tercüme bürosu veya tercüman seçimi çok değerli bir duruma gelir. Dünyanın önde gelen marka ve şirketleriyle yaptığımız anlaşmaların yanı sıra bireysel çevirilerde teknik terminolojiye uygun çeviriler yapıyoruz. Dolayısıyla sektörün öncü tercüme büroları arasında yer almaktayız. Bugüne kadar bizi seçen kişi veya şirketlerin tercih sebepleri ve bizi tercih etmenizi sağlayacak avantajları şöyle sıralayabiliriz:


  • Doğru Ve Profesyonel Tercüme: Ofisimizde çalışan her bir tercüman üstlendiği işlerinde profesyonelliği her zaman ön planda tutmaktadırlar. Bu doğrultuda ülkemizin en önemli okullarından mezun olan, kendini geliştirmeyi başaran dinamik bir kadroyla çalışıyoruz.
  • Hızlı Çeviri: Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışan kadromuz sayesinde acil çevirilerinizde de yanınızdayız. 7/24 İngilizce çeviri hizmetimiz sayesinde hiçbir işleminizi aksatmanıza gerek kalmaz. Maddi veya manevi kayıplara uğramamanız için size belirttiğimiz tarihte çeviriyi teslim ediyoruz.
  • Gizlilik: Özel ve gizli bilgilerinizi içeren sözleşme, poliçe, anlaşma, metin vb. evrakları imha ediyoruz. Çeviri işlemi bittiğinde ve onayınızı aldıktan sonra sistemimizde yer alan metini tamamen siliyoruz.
  • Özel Ekip: Medikal, ticaret, sanat, eğitim, iş vb. alanlarda özel ekiplerimizle çeviri hizmeti veriyoruz. Yenilikçi çözümlerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile metinlerde eksiksiz ve sorunsuz çeviri hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Uygun Fiyat: Şirket politikamız gereği profesyonel hizmeti uygun fiyatla buluşturuyoruz. Projelerinizin içeriğine göre en uygun fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası tercüme hizmetlerimiz sayesinde dünyanın farklı noktalarından gelen taleplere cevap veriyoruz. Türkiye pazarında veya uluslararası arenada güçlü bir imaj ve prestij sağlamak için sitemizdeki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Türkçeyi İngilizceye çevirme hizmetimizle edebi eser, akademik makale, teknik bilgi, vize, öğrencilik işlemleri, ticari vb. alanlarda fark yaratmaya devam ediyoruz.


Uzman kadromuzla her alanda Türkçe İngilizce çeviri hizmetleri

Bizler, evrensel iletişim gücünün bilincinde bir ekip olarak, başta İngilizce Türkçe çeviri olmak üzere pek çok dilde profesyonel hizmetler sunuyoruz. Çevirilerimizi deneyimli ve uzman kadromuzla yaparken gizliliğe de önem veriyoruz. Alanında uzman tercümanlarımız Türkçeden İngilizceye çeviri yaparken hızlı ve kaliteli olmaya özen gösterirler. Bu sayede hukuki, tıbbi, akademik vb. belgeler de anlam kaybı yaşanmaz. Yurtiçi ve yurtdışı, bireysel veya kurumsal müşterilerimiz için geliştirilmiş metodoloji ve deneyimli ekibimiz sayesinde zamanında çeviri yapıyoruz. Yapılan çevirilerin her biri uzman editör ekibinin onayından geçtikten sonra sizinle anlaştığımız tarih ve saatte teslim ediliyor.


Profesyonel ve kaliteli çevirilerimizin yanı sıra sorunsuz ve acil tercümelerimizle %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bilişim, matematik, teknoloji, hukuk vb. farklı alanlarda yaptığımız profesyonel çevirinin haklı gururunu yaşıyoruz. Geniş tercüman kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde bugüne kadar yüzlerce referansa sahip olmayı başardık. Tercümesi istenilen her belge, metin ve evrak alanında uzman editörler tarafından çevrilmektedir. Edebi, akademik, medikal, ticari ve hukuk çevirilerinde ekibimiz en az 3 yıllık tecrübeye sahiptir. Geliştirmiş olduğumuz inovatif çözümler ve uzman kadromuz ise eksiksiz, tam ve hatasız tercüme yapmamızı sağlamaktadır.


İş, eğitim, ticaret, akademik alanlarda maksimum hızda sorunsuz Türkçe İngilizce çeviri hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. En iyi çeviri sitesi ve en iyi tercüme bürosu olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede maksimum kalitede gerçekleştiriyoruz. Meslek etiğinin kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen çeviriler, sıfır hata prensibimiz doğrultusunda editörlerimiz tarafından kontrol edilir. Aynı zamanda tüm çevirileriniz güvence altındadır.


Ofisimizle iletişime geçerek çeviri ve projelerinizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşan çeviri ve sorularınızı en kısa sürede cevaplayarak dönüş sağlıyoruz. Çeviri tarihi ve saatine kadar alanında uzman tercümanlarımız çevirilerinizi sorunsuz bir biçimde gerçekleştiriyor. Acil işlerinizde ise hemen çevir hizmetimizle saatler içinde çözüm sunuyoruz. Hatasız tercümelerimizle hayatınızı kolaylaştırmak ve memnuniyetinizi sağlamak her zaman ilk önceliğimizdir.


Copyright © ingilizceturkce.gen.tr | Tüm Hakları Saklıdır!