Kaynak Dil hemen çevir dil değişimi
Hedef Dil
Hemen Cümle Çevir
Kaynak Metni Seslendir
Kaynak Metnin Seslendirmesini İndir
Metinleri Sil
Çevrilmiş Metni seslendir
Çevrilmiş Metnin Seslendirmesini İndir
Hemen çevir için "metni" yukarı giriniz.
 


HER ALANDA PROFESYONEL ÇEVİRİ HİZMETİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!Alanında öncüler arasında yer alan online hemen çevir sitemizi kullanarak 51 dilde cümle çeviri yapabilir ve yapılan çevirileri seslendirebilir ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hemen çevir dışında İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca başta olmak üzere pek çok dilde profesyonel çeviri hizmetimizden yararlanabilirsisiniz.

Profesyonel Çeviri

profesyonel türkçe ingilizce tercüme

Hemen Çeviri

ingilizce türkçe çeviri

İngilizce Türkçe çeviri, İngilizce redaksiyon ve İngilizce yeniden yazım başta olmak üzere sunduğumuz tüm profesyonel çeviri hizmetlerinde iş ortaklarımıza özel çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarını belirliyor, teslim tarihini planlıyor ve akabinde profesyonellerden oluşan uzman ekibimizle profesyonel İngilizce çeviri sürecini başlatıyoruz.


Öğrenciler, akademisyenler, ticari faaliyeti bulunan şirketler, kurum ve kuruluşlar özelinde sunduğumuz İngilizce Türkçe çeviri hizmetlerimizde mutlak doğruluğu hedefliyoruz.


Çevirisi yapılacak metin özelinde uzmanlığı bulunan çevirmenlerimizle çeviri sanatına katkıda bulunuyor ve çeviri sırasında yapılacak en minimal hataları dahi önlemek adına tedbirler alıyoruz.


İngilizce Türkçe Çeviri Uzmanlığımızı Sizlerle Paylaşıyoruz

Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe çeviri konusunda uzmanlaşan profesyonel ekibimizle çevirisini yaptırmak istediğiniz metinleri en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Çeviri sürecini planlıyor, gerektiğinde sizlerle irtibata geçiyor ve zamanında teslim süreçlerimizle maddi veya manevi kayıplara uğramanızı engelliyoruz.


Genel çeviriden Türkçe İngilizce profesyonel çeviriye kadar çoklu çeviri hizmetlerimizle bütüncül bir servis anlayışı benimsiyoruz. Çeviri süreçlerimizin iş ortaklarımızın prestiji, güvenilirliği, kariyer gelişimi ve akademik kariyeri gibi alanlardaki öneminin farkında olan ekibimizle yüksek müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefliyoruz.


Her Alanda Profesyonel İngilizce Çeviri Hizmeti Sunuyoruz

Profesyonel Türkçe İngilizce ya da İngilizce Türkçe çeviri alanında yılların deneyimiyle ilk günkü heyecanımızı koruyarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Ticari çeviri, akademik çeviri, hukuki çeviri, tıbbi çeviri, edebi çeviri ve web sitesi çevirisi hizmetlerimizle bireysel ve kurumsal iş ortaklarımıza çoklu avantajlar sunuyoruz.


Ticari çeviri: Globalleşen dünyada, dünya ülkeleriyle artan ticari iş birlikleri sonucunda profesyonel ticari çeviri hizmetlerimizin önemi artmıştır. Ülkemizde ticari faaliyet gösterip yurt dışı bağlantıları olan şirketlere de yurt dışında faaliyet gösterip yurt içi pazara giren firmalara da ticari çeviri hizmetlerimizin profesyonelliğini yaşatıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz kusursuz çevirilerle ticari ortaklıkların sürekliliğini sağlamayı amaçlıyoruz. Ticari çevirilerde yapılan en küçük hatanın şirketlerin işbirlikleri üzerinde olumsuz etkiler bırakacağının bilincinde olarak en kusursuz hedef metinleri ortaya çıkarıyoruz.


Akademik Çeviri: Akademik alanlarda özel uzmanlığı bulunan ve çeviri tekniklerine hakim çevirmenlerimizle hem üniversitelere, hem araştırmacılara, hem öğrencilere hem de akademisyenlere destek oluyoruz. Terminolojik kullanıma dikkat eden ve terminoloji hakimiyeti bulunan çevirmenlerimizle akademik gelişmelerin önünü açan çalışmalar hazırlıyoruz.


Tıbbi Çeviri: Tıp alanında uzmanlığı bulunan çevirmenlerimizle tıbbi broşürlerden, sağlık araştırmalarına; tıbbi ders notlarından tıbbi teknolojilerle ilgili kaynaklara; tıbbi cihazların kullanım kılavuzlarından ilaç prospektüslerine kadar tıbbi içeriğe sahip tüm metinlerin çevirisini gerçekleştiriyoruz. Tıp alanındaki bilgi birikimini arttırmak üzere dizayn ettiğimiz tıbbi çeviri hizmetlerimizle yepyeni gelişmelerde bizim de tuzumuz olsun istiyoruz.


Edebi Çeviri: Edebi nitelikteki tüm metinlerin çevirisini yapan uzman çevirmenlerimizle dünya edebiyatına katkı sunmayı hedefliyoruz. Yazarın bakış açısını göz önünde bulunduran, onunla bütünleşen kaynak ve hedef dillere tam hakimiyete sahip olan çevirmenlerimizle edebi eserlerinin ruhunun en doğru şekilde aktarılmasına yardımcı oluyoruz.


Web Sitesi Çevirisi: Dijital pazarlama stratejilerinin kesişim noktası web sitelerinin önemi düşünüldüğünden çok daha fazladır. Bu nedenle yerelleştirme hizmeti ile birlikte sunulması elde edilen çevirilerin başarısını ve dolayısıyla şirketlerin hedeflerine ulaşma şansını arttıracaktır. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce web sitesi çevirisi hizmetlerimizle şirketlerin kurumsal yapılarını en doğru şekilde yansıtıyoruz.  • Çeviri
  • Hemen çevir taleplerinizde ya da tüm sorularınızda bizlere aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilirsiniz.
  • Tel: 0212 5579844
  • E-posta: bilgi@ingilizceturkce.gen.tr
Copyright © ingilizceturkce.gen.tr | Tüm Hakları Saklıdır!